Torrsättningslista 2016

Torrsättningslista v.1 2016-08-27

Lars Nordlund 0708-946743
Jan Söderberg 070-7863342
Christer Johansson 076-1226257
Lördag 1 oktober 8:00 – klart
Yann Le Nestour Plymsnäcka
Hans Edgren R 6
Erlandsson, Måns SK 30
Thedeen, Torvald M 30
Schyllberg, Michael M25
Hans Lennart Ohlsson Schelinkryssare
Hertzberg, Charlotte Ballerina
Jägermark, Marcus 5 1/2
Gunnrin, Matthias 5 1/2
Beckman, Matts 5 1/2
Ekegren, Anders Aphrodite 30
Edman, Lars R 6
Ohlander, Per H 8
Lördag 1 oktober 12:00 – klart
Holm, Tommy Folkbåt
Jona Elings Knutsson Skaw 26
Sellin, Mats Folkbåt
Frödeberg Folkbåt
Bager, johan Folkbåt
Lindgren, Petter Folkbåt
Clark, Folkbåt
Holmskär, Rolf Blekingseka
Wennberg, Christian Sylphe
Gylfe Koster
Lindenstrand, Pierre M15
Holmskär, Rolf R 4
Söndag 2 oktober 8:00 – klart
Lagercrantz, Per Herlinkryssare
Williams, Malcolm M 22
Soddu, Ian M 22
Agartz, Fredrik M 30
Söderberg, Jan M 30
Gustavsson, Classe M 30
Thorold, Stene M 30
Morgenstern, Ralf Misil
Heidenberg, Dag Skaw 26
Söderberg, Lars 5 1/2
Thunell, Jan Havsörn
Kärrlander, Gustav Sk15
Linder, Max 5 1/2
Söndag 2 oktober 12:00 – klart
Fredrik Sahlberg Sea Hawk
Eppens, Rolf Kustkryssare
Lindgren, Sune Albin 57
Linner, Rolf LM 27
Linner, Rolf Viggen
Lindenstrand, Pierre 5 1/2
Adell, Lennart Horizon
Ring, Sten Julle 22
Eliasson, Dan Havskryssare
Svenborn, Jan-Olof Misil
Tinelius, Johan Ny båt typ ??
Johansson, Jörgen Albin 57
Lördag 8 oktober 8:00 – klart
Kruger, Martin Sk15 Rödluvan
Rimming, Thomas Havskryssare
Carmi, Ricard Laurinkryssre
Linder, Olle Fingal
Henoch, Nils Accent
Denkert, Karin IF
Helleberg, Peter IF
Eriksson, Rolf IF
Jacobsson, Göran IF
Lundqvist, Per IF
Ghawi, Pillipe IF
Bertelman,Tomas IF
Lördag 8 oktober 12:00 – klart
Malin, Collin Lindholm Swede 38
Andersson, J-O M 26
Gabrielsson, Elika Vigg
Carlander, Klaus Vigg
Hedman, Rafael Amigo 23
Strid, Johan Albin Vigg
Lindskog, Mårten H-båt
Jonsäter, Klas H-båt
Falkenberg, Johan RJ 85
Odevall, Peter RJ85
Österberg, Lars Compis 28
Eldesten, Anders Scampi
Söndag 9 oktober 8:00 – klart
Hansson, Per Scampi Jubilee
Wallberg, Ann Mari Marieholm 32
Bergau, Stefan Omega 34
Boestad, Henrik Omega 34
Nordin, Olof Omega 34
Forsman, Tommy ny båt Amigo 33
Cergrell, Isa Great Dane 28
Marklund, Anders Lotsen
Samnegård, Ann Dufour 34
Holmskär, Rolf Allegro 27
Vagerstam, Gunnar L28
Svantesson, Bo Two Star
Söndag 9 oktober 12:00 – klart
Lundgren, Björn Safir
Lundgren, Viktor Smaragd
Löfgren, Peter Safir
Polbring, Christina Safir
Ovegård, Anders Lady Helmsman
Sandberg, Bengt Lady Helmsman
Eriksson, Gunnar Koster Gerdny
Järdemar, Peter Comfortina 32
Bjelksjö, Lars Comfortina 32
Allard, Erik Comfortina 32
Heibert, Eva Maxi 84
Kätting, Anders Piraya (Buster)
Lördag 15 oktober 8:00 – klart
Syren, Johan First 40,7
Lilieqvist, Anders Birdie 32
Pettersson, Karl-Axel Albin 82
Lundgren, Stefan IW31
Litwin, Kjell Vagabond
Skoog, Yyngve Rival 22
Wennerberg, Peter Express
Lindström, Daniel Express
Wiegurd, Leif Tur 84
Karanikas, Beatrice HR 26
Cogan, John Nybrokryssare
Rival 22 Skoog, Yyngve
Lördag 15 oktober 12:00 – klart
Forslund, Jonas Vega
Reinhorn Fabola Scanper
Wahlstedt, Rolf Amigo 23
Lundstedt, Annelie Ohlsson 22
Thoren, Anna Lisa Eloge 29
Helmersson, Klas Shipman 28
Einarsson, Per Shipman 28
Gilliander, Viktor Carerra
Johansson, Christer Lotus
Thedeen, Karl Albin Nova
Nordlund, Lars Sk30 Dezir
Lindbäck, Mats One Off
Söndag 16 oktober 8:00 – klart
Johansson, Christer Lotus
Primell, Jörgen Vindö 32
Alstreus, Åke Beason 31
Lindskog, Rickard Fortissimo
Tegethoff, Tomas L 32
Bjerkner,Johan S30
Hillborg Passad
Sällemark, Roland Ylva
Jeppson, Hans Benetau 35
Jonsson, Martin L32
Nordqvist, Peter Linjett 35
Fridén, Lars Botnia 6
Söndag 16 oktober 12:00 – klart
Kallin, Daniel S30
Jonsson, Staffan Motorkryssare
Nordlund, Lars Sk30 Lyst
Orbelius, Claes Maxi 909
Norlander, Anders OE36
Bergman, Svante Diva 35
Thedeen Erik Dufour 34
Runhammar, Per Minstinguette
Arvidson Monica Minstinguette
Hälldin, Jonas Sweden Yacht 34
Lindskog, Mårten X99
Berglund, Lennart Rival 30